Csillag Orsolya (1969- ): Női akt. Olaj, vászon. 70x100cm, szép dekora... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Csillag-Orsolya-1969-Noi-akt-Olaj-vaszon-70x100cm-szep-dekorativ-fakeretben~II2501625
2501625
10055
407
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Csillag Orsolya (1969- ): Női akt. Olaj, vászon. 70x100cm, szép dekoratív fakeretben.
: pelikán_kristóf