Bényi László (1909-2004): Táj fenyőkkel. Akvarell, ceruza, papír, jele... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Benyi-Laszlo-1909-2004-Taj-fenyokkel-Akvarell-ceruza-papir-jelezve-jobbra-lent-Uvegez~II2514366
2514366
10032
407
Leírás: Bényi László (1909-2004): Táj fenyőkkel. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5x27 cm
: pelikán_kristóf