Autheried Camilloné Hannibál Gizella (1881-1978): Sopron, Szentháromsá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Autheried-Camillone-Hannibal-Gizella-1881-1978-Sopron-Szentharomsag-szobor-Akvarellel-szin~II2519283
2519283
10009
407
Leírás: Autheried Camilloné Hannibál Gizella (1881-1978): Sopron, Szentháromság szobor. Akvarellel színezett nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett, sérült fa keretben. 17x12,5 cm
: tm