Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 303

Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán részben olvashatatlan felirattal (Rudnay növendék...?). Dekoratív, régi, sérült fa keretben. 49,5×34 cm
10334.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10335.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Eucharisztikus világkongresszus, Hősök tere, 1938. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 20×26,5 cm
10336.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (szentendrei művész?): Konstruktivista kompozíció. Olaj, farost, fa keretben. 50×68 cm
10337.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10338.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Tempera, ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm
10339.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Kolozsváry jelzéssel: Expresszionista portré. Fametszet, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 11x8 cm
10340.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Férfi portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán (gyűjteményi?) viaszpecsét maradványaival és olvashatatlan felirattal. Dekoratív, régi fa keretben. 42×35 cm
10341.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
10342.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
10343.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
10344.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Olvashatatlan (Bá...?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csendélet virágokkal és porcelán csészével. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fa keretben. 58×46 cm
10345.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft