Karlsbadi porcelán étkészlet és teás készlet, matricás, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Karlsbadi-porcelan-etkeszlet-es-teas-keszlet-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-lepattanas~II2511103
2511103
11304
406
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Karlsbadi porcelán étkészlet és teás készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanással
: nagy_andras