Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 61

12490.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
1840 Sopron szabad királyi város címeres levele, REPRINT!
12491.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12492.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1880-1900 Bp. I., a budai Váralagút alaprajza, 1 : 250, hajtva, kis sérülésekkel, 67,5x45,5 cm
12493.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9
cca 1880 Északkeleti Vasút őrház minta terve. Kézzel rajzolt + töltés tervrajza 21x35 cm 41x35 cm
12494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1880 Capitalien-Tabelle Gálffy György, pénzügyi kimutatás német nyelven
12495.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1880-1890 Örvényi Béla rajzolókönyve, vázlatfüzet több mint száz klf. technikájú rajzzal, részben gyerekrajzok. Érdekssége, hogy különböző elsősorban debreceni (pl. Örvényi gyógyszertár Az arany angyalhoz), de székelyhidi, gödöllői helyszíneket is megörökít. Korabeli aranyozott vászonkötésű albumban, sérült gerinccel, kopott borítóval, kötés elvált.
12496.

cca 1880-1890 Örvényi Béla rajzolókönyve, vázlatfüzet több mint száz klf. technikájú rajzzal, részben gyerekrajzok. Érdekssége, hogy különböző elsősorban debreceni (pl. Örvényi gyógyszertár "Az arany angyalhoz), de székelyhidi, gödöllői helyszíneket is megörökít. Korabeli aranyozott vászonkötésű albumban, sérült gerinccel, kopott borítóval, kötés elvált.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
38
cca 1890-1910 A görgői Görgey család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, kisebb foltokkal, ragasztónyomokkal, 33x24,5 cm
12497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
cca 1890-1910 A nagyjeszeni Jeszenszky család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, kisebb foltokkal, ragasztónyommal, sarkán töréssel, apró lyukakkal, 33x24,5 cm
12498.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1890-1910 A Markovich család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, kisebb folttal, ragasztónyomokkal, 33x24,5 cm
12499.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1890-1910 A keresztesi Frummer család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, ragasztónyomokkal, kis sérüléssel, 33x24,5 cm
12500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1893 Tekintetes Mattyasovszky Lajos prímás érseki urad. igazgatónak szóló levél Simor János hercegprímás örököseitől elszámolási kérdésekben
12501.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft