Képkeretek

Tételek száma: 4

Dekoratív, üvegezett fa képkeretben női aktot ábrázoló gobelin. Belső méret: 42,4x59 cm
12266.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,38
25,71
Fa dupla képkeret, zsanér segítségével kihajtható, belső méret: 20,5x30,5 cm
12267.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,64
4,00
Dekoratív régi üvegezett fa keret, hímzett képpel, hátoldalán Richtarek Sándor képkeretező 1940 körüli bélyegzőjével, belső méret: 31,7x21,8 cm
12269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,86
9
3 db fa keret, kopott, (8x13, 14x9, 17x12), részben üvegezett.
12270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.