Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 185

15000.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15001.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15002.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15004.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25
[Howard Carter (1874-1939), Arthur Cruttenden Mace (1874-1928] Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1929], Franklin, 1 t. 169+1 p.+62 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kopásnyomokkal.
15006.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22
15007.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Bp., 1940. (Sopron, Rábaközi ny.) 3-181+[3] p.+5 t.+1 térk. mell.+1 mell. (beillesztett hibajegyzék). Korabeli, könyvtesttől elvált vászonkötésben
15008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21
15011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft