Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 27

Hans-Georg Gadamer: A filozófia kezdete. Horror Metaphysicae sorozat. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés
17113.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17114.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen község népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882.,Franklin, X+2+579 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, az utolsó előtti lap javított, az utolsó előtti lap kissé sérült.
17115.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Maday Pál: A társadalmi lét törvényszerűsége. Dedikált! Debrecen, 1939. Nagy András nyomda. Kiadói papírbortóval
17116.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Faragó László: Iskola és társadalom. Az angol demokrácia neveléspolitikája. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17117.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kriminalisztika - Különös rész. Metodika. Bp., 1973. BM. Kiadói ázott vászonkötésben
17118.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17119.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Paul Karlson: A gépmadár. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kis kopással
17120.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Picon, Gaetan: Korunk szellemi körképe. Washington, 1966, Occidental Press, 539 p. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17123.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sólyom Sándor: Ismerd meg magad. Bp., 1946,Stephaneum., 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17124.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft