Könyvek: Jog

Tételek száma: 11

15613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15614.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15615.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15616.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sulyok Endre: Közadók kezelése és behajtása. Szerk. és megjegyzésekkel ellátta Dr. - -. Bp., 1941., Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, egy-két ceruzás bejegyzéssel, érdekes ajándékozási sorokkal.
15617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15618.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
15619.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15620.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15621.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15622.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15623.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft