Borsos Béla: Régi magyar üvegművészet. Orlai Ágoston fotóival. Bp.,1965,Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. A fotós, Orlai Ágoston által dedikált példány.