Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 146

Asszonyi Tamás (1942-) stílusában készült nőalak, hasonló az ARTISJUS plaketten található darabhoz (84x22m) T:1-,2
30629.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Asszonyi Tamás (1942-) DN Zománcművészet Salgótarján kétoldalas, öntött Br plakett eredeti dísztokban (65mm) T:1
30630.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Zománcművészet Salgótarján" kétoldalas, öntött Br plakett eredeti dísztokban (65mm) T:1

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem, tokban (65mm) T:PP fo., ujjlenyomat
30631.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem, tokban (65mm) T:PP fo., ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1996. Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
30632.

Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, sérült tokban (15,55g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Bognár György (1944-) 1996. A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
30633.

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1998. 150 éves a magyar népképviselet Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30634.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,04g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) patina

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Bordosi Bindász Dezső (1903-1979) 1969. Fasching Antal-díj egyoldalas Br díjplakett FASCHING ANTAL 1879-1931 / ALAPÍTVÁNY A MAGYA TANÁCSKÖZTÁRSASÁG 50. ÉVFORDULÓJA EMLÉKÉRE 1969. (100mm) T:2 patina
30635.

Bordosi Bindász Dezső (1903-1979) 1969. "Fasching Antal-díj" egyoldalas Br díjplakett "FASCHING ANTAL 1879-1931 / ALAPÍTVÁNY A MAGYA TANÁCSKÖZTÁRSASÁG 50. ÉVFORDULÓJA EMLÉKÉRE 1969." (100mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Emlékérem kétoldalas, öntött, nagyméretű Br emlékérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-
30636.

Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Emlékérem" kétoldalas, öntött, nagyméretű Br emlékérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1-

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. Markusovszky Lajos 1815-1893 emlékérem előlapjának fém negatyv öntőmintája? (75mm) T:2
30637.

Borsos Miklós (1906-1990) 1978. "Markusovszky Lajos 1815-1893" emlékérem előlapjának fém negatyv öntőmintája? (75mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon Br emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis kopás
30638.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis kopás

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Búza Barna (1910-2010) 1949. Herceghalmi Kísérleti Gazdaság Br plakett, eredeti dísztokban (69x144mm) T:1
30639.

Búza Barna (1910-2010) 1949. "Herceghalmi Kísérleti Gazdaság" Br plakett, eredeti dísztokban (69x144mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Búza Barna (1920-2010) 1961. XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961 Br emlékérem (51mm) T:1-
30640.

Búza Barna (1920-2010) 1961. "XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961" Br emlékérem (51mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft