Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 40

31447.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de lAtlantique 20-21 Mai 1927. kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
31448.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de lAtlantique 20-21 Mai 1927. kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
31449.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Amerikai Egyesült Államok ~2000. Anonim alkoholisták és játékfüggők felépülésének mérföldkő zsetonjai (6x, ebből 5xklf) T:1-,2 USA ~2000. Alcoholics Anonymous and gamblers anonymous Recovary Chips (6x, from it 5xdiff) C:AU,XF
31450.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok 2008. Barack Obama aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. Barack Obama gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
31451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Igazságügyi Minisztérium - Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) ezüstpatinázott érem (43mm) márványlapra erősítve (89x64x20mm) T:2 USA ND Department of Justice - Federal Bureau of Investigation (FBI) silver patinated medal (43mm) attached to a marble slab (89x64x20mm) C:XF
31452.

Amerikai Egyesült Államok DN "Igazságügyi Minisztérium - Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI)" ezüstpatinázott érem (43mm) márványlapra erősítve (89x64x20mm) T:2 USA ND "Department of Justice - Federal Bureau of Investigation (FBI)" silver patinated medal (43mm) attached to a marble slab (89x64x20mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31453.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria / Bécs 1968. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968 Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968) Br medal in original case. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU
31454.

Ausztria / Bécs 1968. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968)" Br medal in original case. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31455.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bosznia-Hercegovina DN Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU
31456.

Bosznia-Hercegovina DN "Bosznia-Hercegovina Titkosszolgálati és Hírszerző Ügynöksége" névre szóló fém emlékplakett eredeti tokba rögzítve, tanúsítvánnyal (68x54mm) T:1- Bosnia and Herzegovina DN "Intelligence Security Agency of Bosnia and Herzegovina" commemorative plaque with name, fixed in original case, with certificate (68x54mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Finnország 1978. Eino Leino Br emlékérem hiányos tokban. Szign.: M. Koskela (70mm) T:1- Finland 1978. Eino Leino Br commemorative medallion in incomplete case. Sign.: M. Koskela (70mm) C:AU
31457.

Finnország 1978. "Eino Leino" Br emlékérem hiányos tokban. Szign.: M. Koskela (70mm) T:1- Finland 1978. "Eino Leino" Br commemorative medallion in incomplete case. Sign.: M. Koskela (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Finnország 1979. Lahti 1905-1980 Br emlékérem sérült, eredeti tokban. Szign.: M. Koskela (70mm) T:1- Finland 1979. Lahti 1905-1980 Br commemorative medallion in damaged, original case. Sign.: M. Koskela (70mm) C:AU
31458.

Finnország 1979. "Lahti 1905-1980" Br emlékérem sérült, eredeti tokban. Szign.: M. Koskela (70mm) T:1- Finland 1979. "Lahti 1905-1980" Br commemorative medallion in damaged, original case. Sign.: M. Koskela (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft