Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD

Leírás:

Münnich Sándor: Igló király korona és bányaváros története. I. rész: A legrégibb időktől Lubomirszkyék koráig. II. rész: A Lubomirszkyék korától a legújabb korig. Sajtó alá rendezte: Nikházy Frigyes. Kiadja: Igló városának tanácsa. Igló, 1896, Schmidt József Könyvnyomdája, 1 t. (kihajtható címkép)+4+558+2+ LVIII+4 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. és 1 (kihajtható melléklet) t. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Átkötött modern félvászon-kötés, körbevágott, az eredeti kissé sérült, illusztrált papírborítót bekötötték, a címkép ketté szakadt. / Sándor Münnich: History of city of Spišská Nová Ves (Zipser Neudorf). Spišská Nová Ves, 1896, Josef Schmidt, 1 t. (title image)+4+558+2+ LVIII+4 p. + 8 t. (picture tables)+1 t.(openable appendix.) With black and white pictres. In Hungarian language. Modern half-linen-binding, re-bound, with the original illustrated paper cover in it, the illustrated paper cover damaged, the title image damaged.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert