Fotó

Tételek száma: 414

cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage üveglemez NEGATÍV (Kinszki Gáborka lába), 9x6 cm
12668.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63
cca 1962 Bojár Sándor (1914-2000) budapesti fotóriporter hagyatékából 5 db pecséttel jelzett vintage fotó, 18x13 cm és 9x12 cm között
12669.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,15
6,32
cca 1917 Jan Bulhak litván fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 11,2x15,1 cm, karton 29x20 cm
12670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
85
cca 1938 Gaál Margit budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (halas csendélet), 10,7x16 cm
12671.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,21
8,42
12672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
cca 1935 Hölzel Gyula: Bőgő szarvas, pecséttel jelzett fotó, hátoldalon Nadler Herbert (1883-1951) aláírásával, 12×9 cm
12673.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,69
7,89
cca 1910 Kerny Gizella és Kerny Jolán a gyermekszobában, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó, 11,6x8,5 cm
12674.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,15
6,32
32
cca 1912 Balatonfüredre kirándult a Kerny család, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db jelzés nélküli vintage fotó, 8,5x11,6 cm
12675.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,15
6,32
cca 1933 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából 1 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Fürdőzés), 23x17,2 cm
12676.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
22
Lehotka László (1948- ): Homokvihar. Fotópapír. 39x59cm, üvegezett keretben.
12677.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16
cca 1980 Markovics Ferenc pecsétjével jelzett vintage fotó (Szabó László fest), 13x18 cm
12678.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,10
4,21
Markovics Ferenc (1936-): A homok játéka. Play of the sand. 1:1-es nagyítás fotópapírra, Jelzett fotóművészeti alkotás matt fekete paszpartuval. 38x25 cm
12679.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,64
26,32

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.