Fényképezőgépek, kamerák, kellékek

Tételek száma: 28

Zorki 11 fényképezőgép Industar 63 2,8/45 objektívvel eredeti bőr tokkal.
11609.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Meopta Anaret 80mm f/4.5 nagyítógép objektív, tokkal
11610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Carl Zeiss Jena Tessar 50mm f/2.8 objektív, tokkal
11611.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kennex KM-12 vaku, jó állapotban, nem kipróbált, 6x6x3 cm
11612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Réalt régi fénymérő tokkal
11613.

Réalt régi fénymérő tokkal

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Agfa Billy record harmonikás fényképezőgép Anastigmat Jgestar f: 8,8 objektívvel. Kinyitó láb lejár.
11614.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zenith E fényképezőgép, Helios-44-2 objektívvel, eredeti bőr tokjában, vakuval
11615.

Törölve
Meyer Domiplan, 50mm f2.8 m42 objektív, kopott, akadó fókuszgyűrűvel, tokkal.
11616.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Praktica Nova IB fénykézgép tokjában, Carl Zeiss Tessar 50mm f2.8 m42-es objektívvel, sárga szűrővel, szemkagylóval, kioldó kábellel, állvánnyal tokjában
11617.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1930-1940 Zeiss Ikon Erabox 6x9-es fényképezőgép, Goerz Frontar objektívvel, néhány kis kopásnyommal, kopott tokjában, 13x11,5x9 cm / Zeiss Ikon Erabox vintage German box camera, with very slight wear, in worn case, 13x11.5x9 cm
11618.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1950-1960 Krasnogorsk Moszkva 5 / Moscow Mod 5 távmérős fényképezőgép Indusztar-23 110 mm f/4,5 objektívvell, kissé kopott tokjában, 17,5x10,5x6 cm / vintage USSR folding camera, with Industar-23 lens, in slightly worn case, 17.5x10.5x6 cm
11619.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
cca 1960-1970 Szmena-6 szovjet gyártmányú fényképezőgép, tokjában / Smena-6 vintage USSR camera, with case
11620.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft