Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 32

1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis ezüstözött, Br díjérem, peremén BRONZ jelzéssel (40mm) T:2
30692.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött, Br díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1914. Ezüstözött Br sport emlékérem Temesvár 1914 gravírozással (35mm) T:1-
30693.

1914. Ezüstözött Br sport emlékérem "Temesvár 1914" gravírozással (35mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
30694.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1924. Igazságügyi Sport Club Br emlékérem füllel (35mm) T:2
30695.

1924. "Igazságügyi Sport Club" Br emlékérem füllel (35mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1920-1940. 10db klf sportérem, közte Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon 200o II. 1936.XII.8. gravírozással, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2,2-
30696.

~1920-1940. 10db klf sportérem, közte "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon "200o II. 1936.XII.8." gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1920-1940. Dr. Cseuz László ökölvívó 15db-ból álló, főleg díjérmekből és díjplakettekből álló hagyatéka, magyar és külföldi tételekkel egyaránt, közte 4db ezüsttel. Közte: 1938-1939. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája 2xklf pajzs alakú jelzett Ag díjérem szalagon (25,12g és ~23g/34x47mm) + Olaszország 1937. Amatőr Európa Bajnokság - Milánó, 1937. május kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag díjérem eredeti tokban (16,72g/0.800/35mm) + Olaszország 1933. Olaszország-Magyarország találkozó 1931. április 12. kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem eredeti tokban (30,03g/0.986/40mm) + 1928. Dr. Cseuz L. dija - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - I. dij kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel, mindkét oldalán Huguenin Dep. gyártói jelzéssel (65x93mm) + Német Birodalom 1933. Mitropa Cup - Bajorország-Magyarország - München, 1933. május 3. - B.A.B.V. kétoldalas, ezüstözött Br díjérem eredeti tokban (40mm) + ~1930. MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok aranyozott, jelzett Ag gomblyukjelvény eredeti tokban (4,97g/0.800/22x22mm) + Ausztria 1933. Magyarország-Ausztria 1933. június 10. Br díjérem eredeti tokban (51mm) + Lettország 1934. Balti Ökölvívóbajnokság - 1934, Riga aranyozott Br díjplakett, Arkanzas dísztokban T:2-3 ~1920-1940. The legacy of Dr. László Cseuz boxer, consisting of 15pcs, mostly award medals and plaques, with Hungarian and foreign items too, within 4pcs of silver. within: Hungary 1938-1939. League of Sport Clubs of the Hungarian Royal State Railways 2xdiff shield shaped, marked Ag award medal on ribbon (25,12g and ~23g/34x47mm) + Italy 1937. Campionati dEuropa Dilettanti - Milano - Maggio 1937 (Amateur European Championship in Milan, May 1937) two-sided, partly enamelled, marked Ag award medal in original case (16,72g/0.800/35mm) + Italy 1933. Incontro Italia-Ungheria 12-4-31-IX (Italy-Hungary meeting April 12, 1931 (9) ) two-sided, Ag award medal marked on the edge, in original case (30,03g/0.986/40mm) + Hungary 1928. Prize of Dr. L. Cseuz - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - 1st Prize two-sided, silvered Br award medal with ear, Huguenin Dep. makers mark on both sides (65x93mm) + German Empire 1933. Mitropa Cup - Bayern-Hungary - München 3.5.33. - B.A.B.V. (Mitropa Cup - Bavaria-Hungary - Munich, 3rd of May 1933 - B.A.B.V.) two-sided, silvered Br award medal in original case (40mm) + Hungary ~1930. MÖSZ (Hungarian Boxing Association) Champion gilt, marked Ag buttonhole badge in original case (4,97g/0.800/22x22mm) + Austria 1933. Ung.-Österr. - 10.VI.1933 (Hungary-Austria - 10th of June 1933.) Br award medal in original case (51mm) + Latvia 1934. Baltijas Meistaru Sac?kste Boksa - 1934 gada Riga (Baltic Boxing Championship - year 1934, Riga) gilt Br award plaque in original Arkanzas case C:XF-F
30697.

~1920-1940. Dr. Cseuz László ökölvívó 15db-ból álló, főleg díjérmekből és díjplakettekből álló hagyatéka, magyar és külföldi tételekkel egyaránt, közte 4db ezüsttel. Közte: 1938-1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" 2xklf pajzs alakú jelzett Ag díjérem szalagon (25,12g és ~23g/34x47mm) + Olaszország 1937. "Amatőr Európa Bajnokság - Milánó, 1937. május" kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag díjérem eredeti tokban (16,72g/0.800/35mm) + Olaszország 1933. "Olaszország-Magyarország találkozó 1931. április 12." kétoldalas, peremén jelzett Ag díjérem eredeti tokban (30,03g/0.986/40mm) + 1928. "Dr. Cseuz L. dija - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - I. dij" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem füllel, mindkét oldalán "Huguenin Dep." gyártói jelzéssel (65x93mm) + Német Birodalom 1933. "Mitropa Cup - Bajorország-Magyarország - München, 1933. május 3. - B.A.B.V." kétoldalas, ezüstözött Br díjérem eredeti tokban (40mm) + ~1930. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" aranyozott, jelzett Ag gomblyukjelvény eredeti tokban (4,97g/0.800/22x22mm) + Ausztria 1933. "Magyarország-Ausztria 1933. június 10." Br díjérem eredeti tokban (51mm) + Lettország 1934. "Balti Ökölvívóbajnokság - 1934, Riga" aranyozott Br díjplakett, "Arkanzas" dísztokban T:2-3 ~1920-1940. The legacy of Dr. László Cseuz boxer, consisting of 15pcs, mostly award medals and plaques, with Hungarian and foreign items too, within 4pcs of silver. within: Hungary 1938-1939. "League of Sport Clubs of the Hungarian Royal State Railways" 2xdiff shield shaped, marked Ag award medal on ribbon (25,12g and ~23g/34x47mm) + Italy 1937. "Campionati d'Europa Dilettanti - Milano - Maggio 1937 (Amateur European Championship in Milan, May 1937)" two-sided, partly enamelled, marked Ag award medal in original case (16,72g/0.800/35mm) + Italy 1933. "Incontro Italia-Ungheria 12-4-31-IX (Italy-Hungary meeting April 12, 1931 (9) )" two-sided, Ag award medal marked on the edge, in original case (30,03g/0.986/40mm) + Hungary 1928. "Prize of Dr. L. Cseuz - B.Vasutas-B.T.K. - 1928.V.5. - 1st Prize" two-sided, silvered Br award medal with ear, "Huguenin Dep." maker's mark on both sides (65x93mm) + German Empire 1933. "Mitropa Cup - Bayern-Hungary - München 3.5.33. - B.A.B.V. (Mitropa Cup - Bavaria-Hungary - Munich, 3rd of May 1933 - B.A.B.V.)" two-sided, silvered Br award medal in original case (40mm) + Hungary ~1930. "MÖSZ (Hungarian Boxing Association) Champion" gilt, marked Ag buttonhole badge in original case (4,97g/0.800/22x22mm) + Austria 1933. "Ung.-Österr. - 10.VI.1933 (Hungary-Austria - 10th of June 1933.)" Br award medal in original case (51mm) + Latvia 1934. "Baltijas Meistaru Sac?kste Boksa - 1934 gada Riga (Baltic Boxing Championship - year 1934, Riga)" gilt Br award plaque in original "Arkanzas" case C:XF-F

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
~1930. Az érdem jeléül ezüstözött Br plakett S.G.A. gyártói jelzéssel (56x36mm) T:2-
30698.

~1930. "Az érdem jeléül" ezüstözött Br plakett "S.G.A." gyártói jelzéssel (56x36mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja Br díjérem (36mm) T:2
30699.

~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" Br díjérem (36mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
30700.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
~1940. Traktor feliratú, sárgaréz lovassport vagy lóverseny jelvény (40mm) T:2,2-
30701.

~1940. "Traktor" feliratú, sárgaréz lovassport vagy lóverseny jelvény (40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Berán Lajos (1882-1943) 1947. Mens sana in corpore sano (Ép testben ép lélek) Br díjérem VAOSZ-Bankliga atlétika 1947 II gravírozással és SGA gyártói jelzéssel (36mm) T:2 patina
30702.

Berán Lajos (1882-1943) 1947. "Mens sana in corpore sano (Ép testben ép lélek)" Br díjérem "VAOSZ-Bankliga atlétika 1947 II" gravírozással és "SGA" gyártói jelzéssel (36mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1948. A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe bronzfokozatú Br lemezjelvény (32x27mm) T:1
30703.

1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" bronzfokozatú Br lemezjelvény (32x27mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft