Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 44

Andre V. Dimanche (1901-1988): Cigiző vagány. Bronz, márvány talapzaton. / Smoking thug. Bronze on marble statue 13,5 cm
11737.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,24
42,11
Adolphe Rivet (1855-1908) Búgócsigás fiú, térdnadrágos fiú 1re Toupie et 1re culotte jelzett, bronzírozott spiáter szobor pár. A nadrágos sérült. m: 19 xm
11738.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,24
42,11
Női alak mozdulat közben, Art deco stílusú bronz szobor márvány talapzaton. Jelzés nélkül, alján sérült címkével: George William, Secretar(y of the) Treasur(y) felirattal (George William Miller (1925-2006), az Egyesült Államok volt pénzügyminisztere ?). Sérült, a talapzatból kijár, m: 35 cm
11740.

Női alak mozdulat közben, Art deco stílusú bronz szobor márvány talapzaton. Jelzés nélkül, alján sérült címkével: "George William, Secretar(y of the) Treasur(y)" felirattal (George William Miller (1925-2006), az Egyesült Államok volt pénzügyminisztere ?). Sérült, a talapzatból kijár, m: 35 cm

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,55
52,63
Király Róbert: Eger szépe bronz kutya szépségverseny plakett fa alapon. d: 9,5 cm
11741.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,15
5,26
Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B. tokban (80mm) T:1-,2
11742.

Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti "Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B." tokban (80mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,15
5,26
Volán - Ikarus két oldalas bronz plakett jelzés nélkül. d: 10 cm
11743.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,15
5,26
Szerencsehozó elefánt, faragott fa, kopott, m: 6 cm
11744.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,15
5,26
Zsemlye Ildikó (1969-): Vonat, bronz, jelzett, 15×10 cm
11745.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
206,19
210,53
Apollón és Diana műgyanta büszt, apró sérülésekkel, m: 15 cm
11746.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,31
10,53
Részeges vietnámi szerzetes, faragott fa, jelzés nélkül, m: 23 cm
11747.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,31
10,53
Vízhordó. Bronz szobrocska. XX. sz. eleje. Jelzés nélkül. Fa talapzaton. 17 cm
11748.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,46
15,79
Keleti bölcs szarvassal, faragott egzotafa, botja sérült és ragasztott, m: 38cm
11749.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,19
6,32

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.