Dekoratív üvegezett fa keret régi csendélet nyomattal, másik Charles Gounod (1818-1893) francia zeneszerző portréjával. Látható méret: 14,5x19 és 18,5x14 cm
3 db üvegezett fa képkeret francia militária ábrázolásokkal, XIX sz. végi typogravure metszetetek után készült modern ofszet nyomatok. Látható méret: 40x29,6 cm, 43x34 cm és 39,8x28,7 cm,
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.