Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 22

Wilhelm Stekel: A modern házasság. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Gartner Pál. Bp.,[1931],Novák Rudolf és Társa. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, tulajdonosi bélyegzéssel.
17169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pezenhoffer Antal: A demográfiai viszonyok befolyása a nép szaporodására. Államférfiaink figyelmébe ajánlva. Bp., 1932., Szerzői,(Pallas-ny.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17170.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
9
17171.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nordau Miksa: Konvencionális hazugságok modern kultúréletünkben. Ford.: Doktor Sándor. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis szakadásokkal, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
17173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rácz Imre: Glossarium. Latin-magyar szójegyzék. A canonica visitatio és a régi latin nyelvű okmányok fordításához. Miskolc, 1998., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17174.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Földes-Papp Károly: A megismerés tragikuma. Philosophia. 2. köt. Bp.-Szeged, 1941., M. Kir. Horthy Miklós Tudománegyetem Filozófiai Intézetének Közleményei. Kiadói papírkötés, foltos.
17175.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Miskolczy Ágost: Temető és vandalizmus. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából. Budapest, 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, több helyen szakadt borítóval és lapokkal.
17176.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Nietzsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Modern félvászon kötésben, az eredeti papírborítót beköttötték, címlap szakadásokkal és kijár, néhány lapon részben javított szakadással, utolsó oldalakon lapok széle kissé foiltos.
17177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Henry George: Haladás és szegénység. A termelési válságok és a növekvő vagyonnal együtt növő szegénység okának kutatása. Ezek gyógyszere. Ford.: Braun Róbert. Bp., 1914., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17178.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17179.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17180.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft