Dobroszláv Lajos (1902-1987): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, kart... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Dobroszlav-Lajos-1902-1987-Teli-taj-Akvarell-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-25C39746-cm~II2492749
2492749
10073
404
11000
Leírás: Dobroszláv Lajos (1902-1987): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 25×46 cm
: karap_norbert