Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492510
404
Ábrahám Rafael (1929-): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. 18x24 cm 2318604
10001
404
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Sziklavirág II, 1978. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 48×33 cm 2411852
10002
404
Almásy Aladár (1946-): Mitológia.
litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben 2493702
10003
404
Almásy Aladár (1946-): Feszület. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 22x23,5 cm 2493706
10004
404
Almásy Aladár (1946-): Dózsa (pályázat). Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5x22,5 cm 2493734
10005
404
András Tibor (1921-2000): Don Quijote, 1945. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 22,5x23 cm 2493743
10006
404
András Tibor (1921-2000): Füst Milán előad. Tus, papír, jelzés nélkül. 22x30,5 cm 2497324
10007
404
3400
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymarosi kis ház. Rézkarc, papír, jelzett, Aszódi Weil Erzsébet autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm 2497168
10008
404
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bulgár utca, rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, 29,5×44,5 cm 2494630
10009
404
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm 2494627
10010
404
Bajor Ágost (1892-1958): Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm 2404211
10011
404
Bak Judit (?-): Lélekházak, falu szélén. Olaj, papír. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. 35x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft