Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 53

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club Zn díjérem, szignó nélkül (60mm) T:1-
30673.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Zn díjérem, szignó nélkül (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
~1920-1930. Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1-
30674.

~1920-1930. "Magyar Óvári Akadémiai Atletikai Club" Br sport emlékmedál füllel, elülső oldalon baloldalt anyagfölösleg (41x44mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1920. 1920 Kaposvári Turul Sport Egylet Br emlékérem (26x39mm) T:2
30675.

1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" Br emlékérem (26x39mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930 ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, Ludvig gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931 Br díjérem, gravírozva, Ludvig gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-
30676.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1930" ezüstözött Br és Br díjérem gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (4xklf, 2db mellszalagon, 2db mellszalag nélkül) + 1925. "Főiskolai Bajnokságok Budapest 1931" Br díjérem, gravírozva, "Ludvig" gyártói jelzéssel (42mm) (3xklf) T:2,2-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Reményi József (1887-1977) 1926. Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt Al díjérem peremen BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (45mm) T:1-
30677.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Exner Károly (1850-1919) ~1930. Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (38,84g/0.800/45mm) T:1-
30678.

Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (38,84g/0.800/45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
30679.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva II., eredeti ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ jelzésű tokban (40x62mm) T:2
30680.

~1930. Egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "II.", eredeti "ARKANZAS ÉRMEK-PLAKETTEK BUDAPEST IV. VÁCZI UTCA 23. SZ" jelzésű tokban (40x62mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1931. Céllövő aranyozott fém díjérem, Huguenin gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva, ARKANZAS STERK BUDAPEST IV. VÁCI UTCA 23 jelzésű tokban (50mm) T:1-
30681.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / Football 1933. I. hely ezüstözött Br díjérem Arkanzas Bp. gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2- ezüstözés megkopott
30682.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 / Football 1933. I. hely" ezüstözött Br díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel (50mm) T:2,2- ezüstözés megkopott

Kikiáltási ár:
800 Ft
1934. 1934 évi turadij Br díjplakett (62x45mm) T:2
30683.

1934. "1934 évi turadij" Br díjplakett (62x45mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1942. GTE 1942 kétoldalas Br lövészeti díjérem mellszalagon T:2
30684.

1942. "GTE 1942" kétoldalas Br lövészeti díjérem mellszalagon T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft