17319.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Bossuet,[Jacques-Bénigne]: Oraisons fun?bres. hn., én. , nyn., 1 t. + LXIV+525+1 p. Francia nyelven. Aranyozott egészbőr-kötés, a kötéstáblán koronás sassal,körben babérkoszorúval és 'Lycée Imperial Napoleon' felirattal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a borítón és a gerincen kis sérülésekkel, hiányzó címlappal, a 232/233. oldalak lapja hiányzik, kissé foltos lapokkal, néhány meglazult lappal, dohos.