Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 200

Török Katalin-Jurecskó László: Boromisza Tibor. 1880-1960. A kiadvány a festő emlékkiállítása alkalmából készült. Szentendre, 2012, MűvészetMalom Modern és Kortárs Művészeti Központ. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16595.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Rostás Péter: Mágnások lakberendezője. A Friedrich Otto Schmidt Lakberendezőház története. (1858-1918.) Bp., 2010., Geopen. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16596.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Varga Nándor Lajos: Vízjegyek I-II. köt. I. köt.: Kézzel merített magyar vagy külföldi magyar vonatkozású papírosokon 1330-tól 1896-ig. II. köt.: Vízjegyek. (1623-1896.) Saját gyűjteményéből közre adja, eredeti méretekben fába metszette: - -. Bp., 1995., Balassi, 4+260+1;2+403+1 p. Kiadói álbordás egészvászon-kötés. Hasonmás kiadás. Megjelent 500 számozatlan, és 150 számozott példányban. Számozatlan példány.
16597.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bálint Endre (1914-1986): Mappa, 9 lap (a 12-ből). Bp., 1979, Corvina. Ofszet nyomatok, papír, 37x28,5 cm. Kiadói, kissé kopott papír mappában, Szabadi Judit művészettörténész bevezetőjével, képek jegyzékével magyar és francia nyelven. hátán foltos
16598.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16599.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1987 Szigeti Ferenc-Szőcs Sándor-Ratatics Gábor: Durisol biobeton építési rendszer. Bp.,1987., Agrober. Tűzött papírkötés, a borító szélein gyűrődésnyommal.
16600.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp., 2001, Vince Harmadik kiadás. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16601.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16602.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hajas Tibor. 1946-1980. Paris, 1985, Magyar Műhely. 22 lev. Számos szövegközti és egész oldalas képpel Haránt alakú.
16603.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Boromisza Tibor önéletrajzi feljegyzései. Szerk., a kéziratokat gondozta és a bevezető tanulmányt írta: Török Katalin. Szentendre, 2011., Rectus. Kiadói papírkötés.
16604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Serény János: Díszítő szobrász-, műmárvány- és műkőmunkák kivitelezése. Bp., 1955, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
16605.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mihalik Sándor: Szentpéteri József ötvösmester élete, önéletírása, művei. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. A címlapot és a betűdíszeket tervezte: Filo. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászonkötésben.
16606.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft