Porcelán

Tételek száma: 293

11152.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
11153.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
11154.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Herendi papagáj, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11155.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Óherendi mini szerencse malac, kézzel festett porcelán, jelzett, alján apró restaurálással, h:6,5cm. gyűjtői ritkaság.
11156.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Óherendi A hétmérföldes csizma óriása, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:5,5cm. gyűjtői ritkaság.
11157.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11158.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Herendi. Szávoszt Katalin (1941- ): Tündérlány. 2000 Mázas porcelán, jelzett, tűzrepedt, gyari mintadarab. 27x19x12cm
11159.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11160.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11161.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11162.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Herendi Nikolaus Lenau (1802-1850) biszkvit porcelán büszt. Jelzett, hibátlan. m: 27 cm
11163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft