Kerámiák

Tételek száma: 152

Lonkay Antal (1904 - 1963): Eszterlánc 1933. Formába öntött fehér mázas fajansz. Sérült, restaurált. Jelzett: masszába nyomott H.M.V.M.M.T. (Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepe), Lonkay A. 933., valamint etikett. Gyűjtői darab!! m: 22cm
11000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
23
11001.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Kovács Margit (1902-1977): Parasztmadonna, Múzeumi másolat, fali kerámia, jelzés nélkül, 39x13 cm
11002.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
17
11003.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
11004.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
11005.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Restaurált. Jelzett: fehér mázzal Gorka Lívia. 1970 körül. m: 27,5cm
11006.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kaspó. Türkiz, sárga és fekete mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, belseje vízkőnyomokkal. Jelzett: GL. m: 13 cm, d: 19 cm.
11007.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
11008.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Gorka Lívia (1925 - 2011): Népi korai Habán mintás kerámia váza, halszálrepedéssel. Jelzett: GLNV m:9,5cm
11009.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm
11010.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13
11011.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft