Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 149

Arató Gyula (1889-1969) 1931. Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége / Dr. Moldován Bertalannak elismerésül 1932. III. 19. Br díjérem (45mm) T:2
30880.

Arató Gyula (1889-1969) 1931. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége / Dr. Moldován Bertalannak elismerésül 1932. III. 19." Br díjérem (45mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Országos Testnevelési Tanács / Kollár Károly 1938.V.8. Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-
30881.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács / Kollár Károly 1938.V.8." Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Magyar Sí Szövetség 1913-1938 Br plakett, hátlapon LUDVIG BP gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2
30882.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Magyar Sí Szövetség 1913-1938" Br plakett, hátlapon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (79x63mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Berán Lajos (1882-1943) 1939. Magyar Evezős Szövetség / Középiskolások Korm. Négyese II. Bpest. 1939.VI.25. kétoldalas Br díjérem BERÁN N. BPEST (35mm) T:1- TP 218.
30883.

Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Magyar Evezős Szövetség / Középiskolások Korm. Négyese II. Bpest. 1939.VI.25." kétoldalas Br díjérem "BERÁN N. BPEST" (35mm) T:1- TP 218.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935. Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2. (39x73mm) T:2 patina
30884.

Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. Téli Sporthét Balatonkenesén hadifém plakett, nem eredeti tokban (74mm) T:2
30885.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete kétoldalas Br sport díjérem, 1947 EVEZŐS SZ.O. gravírozással (60mm) + 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete kétoldalas Br sport díjérem, ALPESI ÖSSZ 1949 IV gravírozással (39mm) T:2
30886.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" kétoldalas Br sport díjérem, "1947 EVEZŐS SZ.O." gravírozással (60mm) + 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" kétoldalas Br sport díjérem, "ALPESI ÖSSZ 1949 IV" gravírozással (39mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1946. Kultusz Kupa Emlékérem kétoldalas Br emlékérem (54mm) T:2
30887.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1946. "Kultusz Kupa Emlékérem" kétoldalas Br emlékérem (54mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gács Lajos (1905-1981) 1937. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete - Az érdem jeléül / Pálfy Gyula legeredményesebb céllövőnknek 1937 Br plakett T:2
30888.

Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete - Az érdem jeléül / Pálfy Gyula legeredményesebb céllövőnknek 1937" Br plakett T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1950. Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II. Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) T:2
30889.

Iván István (1905-1968) 1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II." Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. Hadsereg Sportérem / Hds. Síverseny 1937, összetett II. korcsop. IV. Br díjplakett, eredeti tokban (66x46mm) T:1- Hungary Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1937 - Skiing Br military sports plaque in original case. Sign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU
30890.

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem / Hds. Síverseny 1937, összetett II. korcsop. IV." Br díjplakett, eredeti tokban (66x46mm) T:1- Hungary "Army Sports Medallion / Army Sports Competition 1937 - Skiing" Br military sports plaque in original case. Sign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ripszám Henrik (1889-1976) ~1910. Munkás Testedző Egyesület Br emlékérem (32mm) T:1-
30891.

Ripszám Henrik (1889-1976) ~1910. "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (32mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft