Könyvek: Technika

Tételek száma: 42

Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
17707.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bogdánfy Ödön: A természetes vízfolyások hidraulikája. I-II. kötet. Bp. 1906. Franklin. 285 l. 294 l.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
17708.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17709.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Paul Karlson: A gépmadár. Ford.: Rácz Elemér. Kir. M. Természettudományi Társulat Természettudományi Könyvkiadóvállalata CXI. (111) köt. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+1+392 p.+32 (fekete-fehér képtáblák 16 levélen) t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17710.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
H. Claassen: Die Zuckerfabrikation mit besonderer Berücksichtigung des Betriebes. Magdeburg, 1930, Schallehn & Wollbrück. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17711.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2 db műszaki könyv: Csonka Pál, dr.: Keresztszerkezetek számítása a Cross módszer segítségével. Bp., 1943. 29p. , Pelikán József: Tartószerkezetek. Bp., 1959. Tankönyvkiadó
17712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mihályi Ernő: A motorkerékpár. II. rész. Nehéz motorkerékpárok. Bp., 1926, Népszava Könyvkereskedés. Javított papírkötés, kopottas állapotban.
17713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
17714.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
H.L. Nixon: Wind Tunnel Tests of High Pitch Airscrews. London, 1935. 29 p. 9 t.
17715.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. , kissé kopott borítóval.
17716.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft