Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Makkai-Sandor-Magyarok-csillaga-Bp-1937-Revai-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-serul~II2473439
2473439
18010
402
Leírás: Makkai Sándor: Magyarok csillaga. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított, kopott illusztrált papír védőborítóban.
: karap_norbert