Metszetek

Tételek száma: 76

10778.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,34
68,57
cca 1900-1910 Rembrandt van Rijn (1606-1669): Az úgynevezett zsidó Philo, heliogravűr, papír, lap teteje lapra kasírozva, 10,5x8,5 cm.
10779.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,57
cca 1789-1890, 2 db madár témájú metszet: Pietro Scattaglia (1739-1810): Ornithologie, Histoire Naturelle c. könyvből, 195. tábla, rézmetszet, papír, hajtásnyommal, 23x16 cm. + Madár, színes litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 12,5x10 cm
10780.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,79
8,57
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Trencsén, acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos / Steel engraving, 13×19 cm
10781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Rosnyói Vár Erdélyben, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10782.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vác, acélmetszet, jelzett a metszeten, sérült / Steel engraving, 13×19 cm
10783.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Beczéd várrom, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10784.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Esztergom Párkány felöl, acélmetszet, jelzett a metszeten, felkasírozva, sérülésekkel / Steel engraving, 13×19 cm
10785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Aszód, acélmetszet, jelzett a metszeten. Foltos / Steel engraving, 14×18,5 cm
10786.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,64
4,00
Kínai, szerencsét hozó litográfiák prosperitás, minden jót. Merített papíron, paszpartuban. Jelzettek Külső méret 20x21 cm / Chinese litographs
10787.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
11,43
cca 1850-1900 Lucullus, színes metszet. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben. 37x77 cm
10788.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
49,35
54,29
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): Szászváros főpiacz és templom, acélmetszet, papír, lap széle foltos, 12x15,5 cm
10789.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,23
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.