Tóth Gyula (1891-1970): Madarak (csonttollú madár?), 1921. Tus, toll,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Toth-Gyula-1891-1970-Madarak-csonttollu-madar-1921-Tus-toll-papir-jelzett-lapszeli-~II2470023
2470023
10414
402
3800
Leírás: Tóth Gyula (1891-1970): Madarak (csonttollú madár?), 1921. Tus, toll, papír, jelzett, lapszéli apró sérülésekkel, 29x20 cm
: scanner