Tétel

Leírás:

Barna Ilona (1897-1974): Magas Tátra, 1968. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 39x28 cm / Ilona Barna (1897-1974): High Tatras (Vysoké Tatry). Watercolour on paper. Signed. Framed with glass. 39x28 cm

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
48,05 EUR, 57,55 USD

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.