Festmények és grafikák

Tételek száma: 467

A. Varga Imre (1953-): Alakok. Ceruza, linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró szakadfásokkal, 35x50 cm
10000.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,60
25,81
10001.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,78
7,74
10002.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
67,80
77,42
Ágotha Margit (1938-): Bohócok. Linómetszet, papír, jelzett. 13,5x11 cm
10003.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,78
7,74
Ágotha Margit (1938-2015 ): Bartók Béla emlékére. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (16/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 29,5x21 cm.
10004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,95
19,35
10005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,95
19,35
Aknay János (1949-): Harang. Computer print, merített papír, jelzett, számozott 33/200 11x8 cm
10006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,65
6,45
23
10007.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
10,17
11,61
Arnhold Béla (1887-?): Táj híddal, olaj, karton, fa keretben, 41×48 cm
10008.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
33,90
38,71
B. Hajdú László (1926-1998): Női akt. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 26×18 cm
10009.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
24,01
27,42
10010.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
39,55
45,16
10011.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
33,90
38,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.