Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 287

Olvashatatlan jelzéssel, Orientalista festő: Bazár. Akvarell, papír. Jelzett. 39x29cm. Szép korabeli szecessziós üvegezett fa keretben. (apró sérülésekkel)
10472.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Olvashatatlan jelzéssel: Gömbös Gyula miniszterelnök karikatúrája. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 31x23 cm
10473.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11
Olvashatatlan jelzéssel: gróf Bethlen István (1874-1946) karikatúrája. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm
10474.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10475.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Jelzés nélkül: Balatoni halászok. Tus, papír. 28x39cm. Sérült. Üvegezett sérült fa keretben.
10476.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10477.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
10478.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10479.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10480.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
10481.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Olvashatatlan (Glatter?) jelzéssel: Varró lány. Olaj, vászon. Üvegezett fa keretben, 50x40 cm
10482.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
10483.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft