Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 18

3 db ex libris mappa: Mohács az ex libriseken. 12 db ex libris klisé mappában., Madách Ez ember tragédiája, Buday György fametszeteivel. Ex LIbris Évald Okass
10760.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,39
11,43
Vegyes exlibris tétel, 10db. Különféle nyomótechnikákkal, 9,5x6,5 cm és 15x21 cm közötti méretben.
10761.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,08
2,29
10762.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,86
10763.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,86
1966 Magyar kisgrafika 1966. 4 db fa- és 6 db linómetszet (Fery Antal, Gacs Gábor, Gyulay Líviusz, Jurida Károly, Perei Zoltán, Rozanits Tibor, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos), összesen 10 db, jelzettek. Bp., 1966., Zeneműnyomda, 8 p. + 10 t. Kiadói papírmappa, lapméret: 29x20 cm. Számozott (76./300) példány.
10764.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
5,14
10 db külföldi ex libris, vegyes technikákkal
10765.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,75
7,43
10766.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,75
7,43
Kopasz Márta (1911-2011): Sárkányölő Szent György. (Kopasz Márta kiállítása). Linómetszet, papír, jelzett. 13x9 cm
10767.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
5,14
3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján terv: László Gyula felirattal. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm
10768.

3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján "terv: László Gyula" felirattal. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,68
5,14
16
Szemadám György (1947-): Ex libris Hoppál Mihály. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. 12x8 cm
10769.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,64
4,00
7 db magyar és külföldi ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György, 2 db. Fametszet, papír, jelzett. stb. Egyik lap tetején sérült
10770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71
Bánsági András (1934-1993) grafikái. 18 db linómetszet- Dedikált mappában
10771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.