5 darabos tálalókészlet (szószos, sültes, csontos főzelékes stb.), por... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/5-darabos-talalokeszlet-szoszos-sultes-csontos-fozelekes-stb-porcelan-aranyozott-kop~II2461352
2461352
11350
401
Leírás: 5 darabos tálalókészlet (szószos, sültes, csontos főzelékes stb.), porcelán, aranyozott, kopott, részben jelzett: Victoria Austria
: nagy_andras