4 000 Ft
1938-39 A Grafikai Szemle c. folyóirat 1938, XXVIII évf. 1.-7. sz. és az 1939, XXIX. évf. 1.-8. számai, modern és art deco reklámgrafikákkal, tipográfiával. Félvászon kötésben, kissé sérült és megerÅ‘sÃtett kötéssel, máskülönben jó állapotban.