Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 47

Csontból készült, sárkány figurás sószóró 5 cm
11558.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db réz tálka, poháralátét. 2 db jelzett .d:6,5-10 cm
11559.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1900-1920 Sztereokép néző, fém, összecsukható, kisebb kopásnyomokkal, hozzá 21 db vegyes külföldi sztereofotó (közte egy budapesti), 18x9 cm / Vintage stereo photo watcher with 21 pictures, with some wear
11560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15
Ónix alapra applikált ezüstözött Szent Család plakett, jelzett, plakett: 10,5×7 cm, alap: 19×14 cm
11561.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Antik fa feszület, bronz Jézussal, m: 28 cm
11562.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bronz gyertyatartó, kisebb deformációval és sérüléssel, m: 21 cm
11563.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ébenfa tükör, ezüst(Ag) berakással, jelzett, tükrön karcolásokkal, h: 27 cm
11564.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Kínai jáde kettős pecsétnyomó / Chinese Jade seal maker 9 cm
11565.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Argentor kévés kanna, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11566.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Aranyozott belsejű, alpakka gyógyszeres doboz, zománc betéttel d: 4 cm
11567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
11568.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ólomüveg ablakdísz fém montírozásban, kézzel festett, Kienel Andrea 97 jelzéssel, láncon falra akasztható, 18,5x16,5 cm
11569.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft