https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 51

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1974. Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC
31489.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Amerikai Forradalom Bicentenárium - John Adams / Első Kontinentális Kongresszus" Br emlékérem eredeti, sérült plasztiktokban (37,5mm) T:1 USA 1974. "American Revolution Bicentennial - John Adams / First Continental Congress" Br commemorative medal in damaged original plastic case (37,5mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de lAtlantique 20-21 Mai 1927. kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
31490.

Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
EUR
,
27,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de lAtlantique 20-21 Mai 1927. kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
31491.

Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
EUR
,
27,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 2008. Barack Obama aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. Barack Obama gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
31492.

Amerikai Egyesült Államok 2008. "Barack Obama" aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. "Barack Obama" gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Disneyland kétoldalas Br emlékérem eredeti műanyag tokban (35mm) T:1- USA ND Disneyland two-sided Br commemorative medallion (35mm) C:AU
31493.

Amerikai Egyesült Államok DN "Disneyland" kétoldalas Br emlékérem eredeti műanyag tokban (35mm) T:1- USA ND "Disneyland" two-sided Br commemorative medallion (35mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Amerikai Egyesült Államok DN US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York fém emlékérem eredeti fóliacsomagolásban (34mm) T:1 USA ND US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York metal medallion in original foil packing (34mm) C:UNC
31494.

Amerikai Egyesült Államok DN "US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York" fém emlékérem eredeti fóliacsomagolásban (34mm) T:1 USA ND "US Customs Service - Treasury / US Customhouse New York City, New York" metal medallion in original foil packing (34mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1858. Károlyfürdő (Karlovy Vary) alapításának 500. évfordulójának alkalmából, 1858 / IV. Károly, Károlyfürdő alapítója, 1358 Sn emlékérem (41mm) T:2 Austria 1858. Zur fünfhundert jaehrigen Jubelfeier Carlsbads (Karlovy Vary) 1858 / Carl IV -Der Gründer Carlsbads 1358 Sn medallion (41mm) C:XF
31495.

Ausztria 1858. "Károlyfürdő (Karlovy Vary) alapításának 500. évfordulójának alkalmából, 1858 / IV. Károly, Károlyfürdő alapítója, 1358" Sn emlékérem (41mm) T:2 Austria 1858. "Zur fünfhundert jaehrigen Jubelfeier Carlsbads (Karlovy Vary) 1858 / Carl IV -Der Gründer Carlsbads 1358" Sn medallion (41mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
23
Ausztria 1908. FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban) kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF
31496.

Ausztria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS (Ferenc József Ausztria császára stb / Az Osztrák Érme és Éremművészeti Társaság Császári Jubileumi Kiállítása a bécsi Művészházban)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Hujer (126,40g/67mm) T:2 / Austria 1908. "FRANZ JOSEPH KAISER VON ÖSTERREICH ETC / KAISER JUBILAUMS AUSSTELLUNG DER ÖSTERR GESELLSCHAFT FÜR MÜNZ UND MEDAILLENKUNDE - IN WIEN KUNSTLERHAUS" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Hujer (126,40g/67mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1947. Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU
31497.

Ausztria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Hermann Scheibe könyvkötészet Bécsben" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Schmidt (51,40g/50mm) T:1- / Austria 1947. "Friedrich Hermann Scheibe 1875-1946 / Bookbinding of Hermannn Scheibe in Vienna" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Schmidt (51,40g/50mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) T:1-,2 több kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) C:AU,XF multiple small edge errors
31498.

Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) T:1-,2 több kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (74,42g/100x28mm) C:AU,XF multiple small edge errors

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria / Bécs 1968. Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968 Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968) Br medal in original case. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU
31499.

Ausztria / Bécs 1968. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968)" Br medal in original case. Sign.: Grienauer (50mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium 1910. Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress Br commemorative medallion. ERNEST BABELON DE L INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET DART DE LA MED - BRUXELLES 1910. Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU
31500.

Belgium 1910. "Ernest Babelon / Nemzetközi Numizmatikai és Éremművészeti Kongresszus" Br emlékérem. Szign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) T:1- / Belgium 1910. "Ernest Babelon / International Numismatic and Medallic Art Congress" Br commemorative medallion. "ERNEST BABELON DE L' INSTITUT / CONGRESS INTERN DE NUM ET D'ART DE LA MED - BRUXELLES 1910". Sign.: Godefroid Devreese, Rudolf Bosselt (100,05g/65mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz