Játékok

Tételek száma: 48

28 lapos autós kártyajáték, jó állapotban
12466.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 pakli jóskártya: Art deco Piatnik, cigány kártya, vető kártya, részben sérült, eredeti csomagolásban
12467.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Régi német jelzett kis játékbaba. 8 cm
12468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Retro festészeti kártya, 40 lap. többségében a Szépművészeti Múzeum tulajdonában lévő alkotásokról, néhány sérült
12469.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca. 1950 Pin-Up francia kártya, dobozában, kopott. Etikett: Turcsány Antal Kft. Papíráruháza Töltőtoll szaküzlet Üllői út 2.
12470.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Művészeti kvartett, XIX. század magyar festészete, művészettörténeti kártyajáték, teljes, 40 db kártyalappal, színes képekkel illusztrálva, Képzőművészeti Kiadóvállalat Bp., újszerű állapotban, eredeti dobozában
12471.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tarott kártya cca. 76 db
12472.

Tarott kártya cca. 76 db

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Römikártya, Játékkártyagyár, 59 lapos, néhány lapon törésekkel; Mini francia kártya, 110 lap
12473.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2 régi fa jojó játék d: 5,5 cm
12474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar kártya, dobozban jelzett: Liszt Hugó. 14x10cm
12475.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vegyes kártyák (francia, magyar)
12476.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Egy pakli francia kártya, bontatlan csomagolásban
12477.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft