Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 26

17153.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17154.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jeges Sándor - Vidor János: Mit rajzolunk a természetrajzórán. Orosháza, 1947, Németh Nyomda. Papír mappában, jó állapotban.
17155.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
9
Torday Ferenc: Orvosi műszótár. Bp., 1948. Novák és tsa. Kiadói egészvászon kötésben.
17156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17157.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bárdos György: Az élet árnyoldalai: Fájdalom, öregedés, halál. Viselkedés élettan 2. Bp., 2006., Scolar. Kiadói papírkötés,
17158.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth László, Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Bp., 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 144 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
17160.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vitális István: Földrajz I. A gymnásiumok és reáliskolák számára. I. kötet. A középiskolák I. osztálya számára. Földrajzi alapismeretek és a magyar korona országainak földrajza. Bp, 1900, Lampel Róbert (Wodianer F. és fiai). 69 fekete-fehér képpel illusztrálva. Foltos, kopott egészvászon kötésben, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.
17161.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17162.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Pécsi Márton, Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. 327 p. Számos képpel illusztrálva, 3 kihajtható melléklettel. Átkötött egészvászon-kötés.
17163.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 251 + XLVIII p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17164.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft