Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 213

Karel Appel over Karel Appel. Karel Appel (1921-2006) festőművész által aláírt! Amsterdam, 1971, Triton Pers. Kiadói paíprkötés. / with Karel Appels autograph!
16585.

Karel Appel over Karel Appel. Karel Appel (1921-2006) festőművész által aláírt! Amsterdam, 1971, Triton Pers. Kiadói paíprkötés. / with Karel Appel's autograph!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16586.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kieselbach gyűjtemény. Magyar festészet. 1900-1945. A képeket vál. szerk., és a szöveget írta: Szabadi Judit. Bp., 1996., Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16587.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Lantos Ferenc: Vizuális kalandozások I-II. 2 db spirálozott katalógus, jó állapotban.
16588.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
16589.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16590.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Wartha Vincze: Az agyagipar technológiája. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XLIX. kötete. Bp., 1892, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.). 240 p + 25 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.
16591.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Ernst Zimmermann: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 14. Auflage. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. 9+384+(14) p. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
16593.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Az erdélyi magyar színészet hőskora 1792-1821. Nagy Lázár visszaemlékezései. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. In: Erdélyi Ritkaságok. Kolozsvár, 1939, Minerva. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16594.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Felvinci Takáts Zoltán: Keleti művészeti kiállítás 1942. Kolozsvár, Minerva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16595.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Müller Árpád festőművész. Bp., 1998, Szerző. Müller Árpád (1961-2006) által aláírt! Számozott példány: 826/4000. Kiadói papírkötés.
16596.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft