Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 12

10 db ex libris (közte Fery Antal, Tavaszy Noémi), vegyes technika, papír, részben jelzettek, vegyes méretben
10541.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bajor Ágost (1892-1958): Süssön a nap mindnyájunknak jókívánság kártya az 1939-es évre. Rézkarc, papír, jelzett, 8×9 cm
10542.

Bajor Ágost (1892-1958): "Süssön a nap mindnyájunknak" jókívánság kártya az 1939-es évre. Rézkarc, papír, jelzett, 8×9 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Horváth Endre (1896-1954): Szerzetesek lenéznek Budapestre. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×11,5 cm
10543.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
7 db ex libris, klf alkotók, technikák
10544.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Krón Béla (1884-1965): Milano, Porta in corso di Porta Ticinese. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10,5×7 cm
10545.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Fery Antal (1908-1994) 12 klf ex librise, mind általa aláírva
10546.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Heimann Pál, fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm
10547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10548.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus ex libris, linó, papír, 5,5×7,5 cm
10552.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft