Hollóházi virág mintás, levél formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Hollohazi-virag-mintas-level-formaju-kinalo-Matricas-jelzett-kis-kopassal-22-cm~II2458337
2458337
11286
400
Leírás: Hollóházi virág mintás, levél formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 22 cm
: karap_norbert