Tétel

Katalógusszám:

13837.
400. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Leírás:

Az Oszmán Birodalom, illetve a Kaszpi-tenger környéki tatár hódítások a XVI. században, 2 db térkép modern reprint nyomata, kis sérüléssel, feltekerve, 55x41 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andrás

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.