Órák

Tételek száma: 65

Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm
11671.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ciceró Superflat, svájci férfi karóra, 17 köves, szíj nélkül, nem működik, foltos számlappal, cserélt hátlappal.
11672.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Spendid svájci zsebóra vadászjelenettel, működik, d: 5 cm
11673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
Graf von Monte Wehro különleges üveg tokos kézi felhúzós karóra bőr szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
11674.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Graf von Monte Wehro automata karóra. bőr szíjjal, újszerű, működő állapotban d: 42 mm
11675.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17
cca 1910 Román Sándor órás Budapest VI. Vilmos császár u. zsebóra. fém tokos, nem működik, számlap sérült, fém lánccal. d:50 mm
11676.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16
Eterna nagy méretű karóra, kopott, sérült, nem jár, d: 45mm
11677.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20
Umf stopper, működik, sérült számlap. d:5cm
11678.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Exacto, mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, működik, tisztításra szorul d:37cm
11679.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11680.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm
11681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Helvetia, mechanikus fekete számlapos karóra, bőrszíj nélkül, kopott, számlap sérült, működő képes d:32cm
11682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft