2 000 Ft
cca 1940 2 db festményről készült, nagyméretű reprodukció nyomat (banánültetvény rabszolgákkal, német házaspár), vászonra kasírozva, a kőszegi Gyurátz Ferenc Evang. Leánygimnázium pecsétjével/leltári címkéjével jelzett, sérült, viseltes állapotban, kb. 85x60 cm