Tétel

Katalógusszám:

12498.
400. Lezárult gyorsárverés
Képkeretek

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Leírás:

Régi, üvegezett fa képkeret intarziával. Képméret 16x27 cm Kisebb sérülésekkel

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andrás

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.