15007.
400. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
9 500 Ft
Magyarország vármegyéi és városai I. kötet: Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Sziklay János, Borovszky Samu. Bp., 1896, Apollo, (Légrády-ny.),579+3 p.+12 (közte 4 kromlitográfia) t. + 2 (kihajtható térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.